Belek mimarlık, tasarımın çeşitli yönlerinde uzmanlaşmış deneyimli, yüksek nitelikli ve dinamik bir İç Mimarlar, Mimarlar, Teknisyenler ve Proje Yöneticileri ekibine sahiptir. Ekibin modern becerileri ve profesyonel ve yüksek vasıflı danışmanlar, zanaatkârlar, inşaat uzmanları ve hizmet üreticilerinden oluşan kapsamlı uluslararası ağları, müşterileri için mükemmel tasarım deneyimi sunmalarına olanak tanır. Bu bilgi derinliği, farklı bütçelere ve farklı özellik ve yoğunluk seviyelerine sahip çok çeşitli projeleri üstlenmelerine vesile oldu. Belek mimarlık, basit bir iç tasarım tadilatından, karmaşık mimari tasarım, geliştirme ve önemli mülklerin inşasına kadar uzanan çeşitli işleri rahatlıkla üstleniyor.

Anahtar teslimi entegre yaşam tarzı tasarımlarıyla tanınan Belek mimarlık, tasarımdan tamamlanmaya kadar tüm süreci ustalıkla yönetir. Ekip, Türkiye'de ve dünya çapında hem konut hem de ticari projelerde çalışmaya alışkındır. Bir İç Mimar, çeşitli ve hassasiyete dayalı bir yaklaşıma sahiptir, çünkü mimarlar genellikle onları yerleştirdiğiniz herhangi bir alanın genel dinamikleri için doğru bir göze sahiptir. Bunun başlıca nedeni belki de yüzlerce projede çalıştıkları, araştırdıkları ve tanık oldukları gerçeğinden ileri gelmektedir. Deneme yanılma yöntemiyle tecrübe edinilmiş binlerce proje.

Mimarlar aynı anda tasarım teorisi, mühendislik ve proje yönetimi konularında uzmanlaşırlar ve yaratıcı ve yenilikçi olabilecek etkileyici ve doğru sonuçlar elde etmek için becerilerini buna göre geliştirirler. Mimarlar, simetri, düzlem ve kültürel anlayış gibi en küçük ayrıntılara odaklanır. Bir mimarın uzmanlık alanı temelde bir iç mimardan farklıdır; dolayısıyla, çevreyi değerlendiren araçlar da farklı olacaktır. Son ürünün uygun bir tanımını sağlamak söz konusu olduğunda, 3D modelleme kullanılır. 3D yazıcılar elle tutulur 3D modeli oluşturabildiğinden ya da bilgisayar ekranınızda onun sanal versiyonunu yaratabileceğiniz için, teknoloji burada da iyi bir şekilde kullanılabilir. Şimdi asıl soru hala devam ediyor, bir İç Mimar veya Mimara ihtiyacınız olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu, ancak ele alınması gereken önceliklerinizi belirlediğinizde çözülebilir. Ancak o zaman gerekli olan hizmet türünü saptayabilirsiniz.

Tadilat gerektiren bir mutfağınız varsa veya bir evin içinde sinema sistemini barındırmak için salonunuzda fazladan bir oda oluşturmanız gerekiyorsa, o zaman deneyiminizden en iyi şekilde yararlanabilmek için bir iç tasarımcının hizmetini tercih etmeniz gerekir. Ancak salonunuzu bir bara ev sahipliği yapacak şekilde yeniden biçimlendirmek veya mutfağınızı biraz daha genişletmek için büyük bir revizyon bekliyorsanız, evinizin estetiğini etkilemeden veya zarar vermeden kolayca halledebilmeniz için o zaman İç Mimari Hizmetler günü kurtarmak için var. İç Mimarlar, en son mimari normlar ve eğilimler konusunda çok bilgilidir, bu nedenle onlara danışmak vizyonunuzu başarılı bir şekilde yürütmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel mimarlar ufkunuzu genişletmenize de yardımcı olarak işlerinizi hızlı ve titiz bir şekilde yürütür.

İç Mimari Hizmetler