DENEYİMLER TASARLIYORUZ

Düşünceli, işbirlikçi ve kalıcı mimari yaratımı, onu kullananların yaşam kalitesini etkileme yeteneğine sahiptir. Belek Mimarlık, standart bina deneyiminin ötesine geçen benzersiz ve duyarlı mekânlar yaratmaya kendini adamıştır.

MÜŞTERİ + MİMAR + YER + GÖREV

Zanaat ve keşif yoluyla bir merak ruhuyla çalışıyoruz. Gözlemlerimiz, eylemlerimizin temelini oluşturur. Müşterimizin özel koşullarına yaratıcı çözümler sunmak için işbirliğine dayalı bir süreç kullanırız. Nihayetinde, ışık, yüzey, malzeme ve boşlukların şekillendirilmesine dayalı olarak hafızada yaşayan yerler yaratıyoruz. Kalite, değerin nihai ölçüsüdür.

DEĞERLER - Tasarım Mükemmelliği

Yaşam kalitesini etkilemek için tasarımın olağanüstü gücüne inanıyoruz.

Dürüstlük

İtibarımızı tehlikeye atıyoruz ve ilişkilerimizi dürüstlük, güven, saygı ve mali bütünlük üzerine kuruyoruz. Buna inanan müşteriler istiyoruz.

Yenilik

Gelişmiş süreçlere ve teknolojilere erişmek için mevcut duruma meydan okuyoruz. Deneyimsel olarak yenilikçi alanlar yaratmak için hem eski hem de yeni yöntemleri araştırıyoruz.

İşbirliği

 Dinlemek için zaman ayırırız. Müşteriler, danışmanlar ve yüklenicilerle birlikte yaratıcı bir süreçte istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz.

Çevre Koruma

Müşterilerimize sürdürülebilir ve sorumlu projeler sunarak, örnek teşkil ederek liderlik ediyoruz. Tasarımcılar olarak dünya üzerindeki insan etkisini en aza indirmek için harekete geçmeye inanıyoruz.

Sosyal Yardım

Tasarımın gücünü öğretim, rehberlik, topluluk katılımı ve topluluk önünde konuşma yoluyla teşvik ediyoruz.

Değerlerimiz